... ...

EVDE OTURARAK PARA KAZANMANIN 7 YOLU!

EVDE OTURARAK PARA KAZANMANIN 7 YOLU!

Youtube Para Kazanmak İçin Taktikler Nelerdir?
açıklama: Yapmanız gereken biraz fazla zaman ayırmak, çaba ve sabır. Ardından güzel başarılara ve iyi kazançlara imza atabilirsiniz. Hayatınızın en renkli dönemini bu sayede yakalamış olursunuz. Sadece, hemen olacak diye sabırsızlanmayın, biraz zaman ve emek isteyen bir iş bu.
Şimdi biraz araştırma yapalım. Öncelikle youtube para kazan nasıl başlıyor, süreç nasıl ilerliyor ve kazanç nasıl sağlanıyor?
Yapmanız Gerekenler Nelerdir?
İlk olarak bir youtube üyeliği alıyorsunuz. Hesabınızı para kazanmaya aktif etmek için Youtube hesabınızı açmalı ve hesap özelliklerine girmelisiniz.

Hizmet kullanım şartlarını onayladıktan sonra hesabınız etkinleştirilecek ve “Videolardan Para Kazan” butonu görünecek. Buna tıkladıktan sonra bir ekran görüntüsüyle karşılaşacaksınız. Orada reklam seçimleri var. Reklam seçiminizi yaptıktan sonra onaylayın.

Videolarınızın yanında dolar simgesi çıkmış olması gerekli. Ardından yapacağınız şey, adsense hesabınızı youtube kanalınızla ilişkilendirmek. Adsense ilişkisi sayfasından bunu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Adsense hesabınız yoksa Google hesabınıza yönlendirilirsiniz. Şifrenizi girip oturum açın sonra ilişkilendirmeyi onaylayın. Gerekli bilgileri girdikten sonra Youtube yönlendirilirsiniz. Sonra e-postanıza bilgilendirme gelecek. Süreci oradan öğrenebilirsiniz.

Konuya Geri Dön: EVDE OTURARAK PARA KAZANMANIN 7 YOLU!

Bu Resmi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık